Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
53963
20.01.2012, 15:46
http://tsw.com.pl/news/Co-dalej-z-Paljiciem-1705
Ciekaw jestem czy przedłużą z nim kontrakt.. uważam, że powinny, bo Dragan jest gwarancją solidnej gry. Na pewno jest lepszy na pozycji lewego obrońcy od Diaza..
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99