Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53963
Stary 20.01.2012, 15:46
http://tsw.com.pl/news/Co-dalej-z-Paljiciem-1705
Ciekaw jestem czy przedłużą z nim kontrakt.. uważam, że powinny, bo Dragan jest gwarancją solidnej gry. Na pewno jest lepszy na pozycji lewego obrońcy od Diaza..
Odpowiedz cytując