Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53962
Stary 20.01.2012, 15:45
borys napisał(a):Wyświetl post
Za Maleckim nie przepadam ale... , mamy problem z Polakami w kadrze - cos grajacymi Polkami, a na odpowiednik Malego nas nie stac bo Polacy z jego umiejetnosciami sa poza naszym zasiegiem finansowym(kwota transferu).
I właściwy przykład:
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
(...)ad.2 Skorupski został wyceniony przez Górnika na 1,5mln€
I jeśli:
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Małecki zarabia 30 tys miesięcznie a np Garguła 100 tys miesięcznie to nie ma co się dziwić,że Patryk chce więcej,należy mu się bo jest jednym z najlepszych.Zresztą jest wielu gorszych od niego mających zarobki zdecydowanie większe.
Małecki przy jego różnorodnych wadach jest jednym z niewielu którzy potrafią mecz wygrać w pojedynkę, utożsamia się z klubem, jest Polakiem i w dodatku grać może jeszcze wiele lat (rocznik88’), podwyżka dla niego powinna być czymś naturalnym.


Co do Sandomierskiego to jasne że mógłby być dla nas przydatny, ale raczej nie teraz, bo czy lepszy jest od Parejki, niekoniecznie… Za pół roku, okay generalnie w letnim okienku jednak czeka nas sporo korekt w kadrze w tym i należałoby poukładać sytuacje co do obsady naszej bramki, bo Parejko ma swoje lata, Jovanić nie budzi zaufania (choć moim zdaniem powinien dostawać więcej szans na zmianę tego stanu rzeczy), a młodziak Kurto coś konuzjogenny być zaczyna, a i na wybitnego bramkarza nie wygląda. Słowem sytuacja wymaga poukładania.

To nasze zimowe okienko jest na dziś tylko próżnym dywagowaniem, ale w letnim rewolucja będzie na bank.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.01.2012 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując