marian3a napisał(a):

Mecz w Belgii pomiedzy Liege a Wisla odbedzie sie 23 lutego o godzinie 19 czasu polskiego
|
W Belgii jest przecież ta sama strefa czasowa. Więc pewnie tak, o 19.
Ile kosztuje uczestnictwo w "Klubie Kibica Reprezentacji Polski" ?

Z ciekawości pytam.