yarow napisał(a):

Zastanawiam się, w jaki sposób służby specjalne, które posiadają jakąś informację mogłyby np. chcieć zwrócić uwagę na pewien problem? Rzecz się dzieje miesiąc przed Katastrofą Smoleńską:
|
Służby raczej nie są od tego, by zwracać uwagę komukolwiek. Jak świat stary, mają swoje kanały komunikacji, o ile decydują się na jakąkolwiek wymianę informacji.