Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK
Offline
#
24873
20.01.2012, 15:19
Mecz w Belgii pomiedzy Liege a Wisla odbedzie sie 23 lutego
o godzinie 19 czasu polskiego
marian3a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marian3a
Znajdź inne posty napisane przez marian3a