|
Senior Member
Offline
|
|
elliot_ness napisał(a): 
Zastanawiam się czy ktoś ze sztabu Wisły czyta to forum ? Było by dobrze gdyby znali zdanie kibiców swojego klubu. Być może wystarczy im sprawozdanie jakiś przydupasów poprawnych politycznie. Być może mają inna linię transferową. Do wzięcia są Sznaucer, Wisio , Cywka. Ostatnia dwójka młodzi i napewno bez wielkich wymagań finansowych bo w Polsce niektórzy zarabiają więcej niż oni za granicą nawet w Wiśle.Czas Jirsaka dobiega konca tak naprawdę w Wisle nigdy nie zaskoczył.Diaz do czerwca tak samo Lamey.Czyli za 3 obcokrajowców 3 Polaków reprezentujących podobny poziom i z perspektywami. Jakos nie chce mi się wierzyć aby SV nas czymś zaskoczył chyba ,ze bedzie to nie miłe zaskoczenie.
Gdyby do tego doszedł Skorupski nastepny sezon moze spędzić w Górniku na wypożyczeniu było by naprawdę dobrze.
|
ad.1 Wisio ma 29lat
ad.2 Skorupski został wyceniony przez Górnika na 1,5mln€
|
|