Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53955
Stary 20.01.2012, 13:20
Zastanawiam się czy ktoś ze sztabu Wisły czyta to forum ? Było by dobrze gdyby znali zdanie kibiców swojego klubu. Być może wystarczy im sprawozdanie jakiś przydupasów poprawnych politycznie. Być może mają inna linię transferową. Do wzięcia są Sznaucer, Wisio , Cywka. Ostatnia dwójka młodzi i napewno bez wielkich wymagań finansowych bo w Polsce niektórzy zarabiają więcej niż oni za granicą nawet w Wiśle.Czas Jirsaka dobiega konca tak naprawdę w Wisle nigdy nie zaskoczył.Diaz do czerwca tak samo Lamey.Czyli za 3 obcokrajowców 3 Polaków reprezentujących podobny poziom i z perspektywami. Jakos nie chce mi się wierzyć aby SV nas czymś zaskoczył chyba ,ze bedzie to nie miłe zaskoczenie.


Gdyby do tego doszedł Skorupski nastepny sezon moze spędzić w Górniku na wypożyczeniu było by naprawdę dobrze.
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 20.01.2012 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując