wojtole14 napisał(a):

Potrzebuję osoby ogarniającej fizykę. Mam do zrobienia zestaw 9 zadań na poniedziałek, od których zależy moje zaliczenie Jestem idiota z fizyki, dlatego jeśli ktoś z was jest chętny za flaszkę zrobić mi te zadania to proszę o kontakt na priv.
|
Wrzuć tutaj te zadania, wtedy będzie łatwiej komuś kto ogarnia fizykę je rozwiązać.
Łatwiej zrozumieć fizykę niż kobietę
