Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53953
Stary 20.01.2012, 12:38
Pewnie tyle ile ciągną np Jaliens lub Genkov. Słabszy nie jest i napewno ważny dla klubu, kibiców oraz drużyny. Tylko czy to wystarczy by chłopakowi płacić adekwatnie do pozycji jaką posiada?
W stabilnym klubie taki news nie miał by sensu bycia, natomiast u nas ? Szkoda słów...

Bawią nas teatrzykiem z wciaganiem galerii sław (pomysł super -wykonanie marne) a nie dostrzegaja problemów dnia teraźniejszego.
Nie żeby Małeckiego uznać za gwiazdę tylko aby docenić przywiązanie do barw klubowych.
Za niedługo zachowanie RM po derbach stanie sie norma ogólnie rozumiana , a tego większość z nas by nie zaakceptowała.

Serce się raduje jak Mały równa z błotem pasiastego murzynka - rasista!!! pomyślał nieświadomy rodowity rzydek.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 20.01.2012 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując