Piotson napisał(a):

A co mają powiedzieć?
Life is brutal, są za słabi to na ich miejsce sprowadza się lepszych. Jeżeli temu Jovaniciowi nie podoba się, że Sandomierski miałby dostać szansę gry, to niech udowodni że potrafi bronić. Chociaż i tak w tego Sandomierskiego nie wierzę.
|
Obawiam się że podobać to nie będzie się raczej Pareice. I oby faktycznie było tak że broni lepszy. Marko będzie sobie grał tam gdzie go wypożyczą.