|
Senior Member
Offline
|
#4654

20.01.2012, 00:46
|
Marszałek napisał(a): 
|
Prosze Cie, weź sprawdz przed wysłaniem nastepnego wpisu jak go napisałeś,bo trochę wstyd. Następnym razem będę blokował wpis z takim bykiem. Nie dość, że merytorycznie byki sadzisz to jeszcze w pisowni swoboda pełna. XXI wiek, era Internetu, można łatwo sprawdzić w słowniku jak się pisze dane słowo skoro masz z nim problem a nie takie jaja odwalać. Rozumiem,że swego rodzaju swoboda w pisowni tu panuje, ale jakieś granice to ma. Wstyd.
|
Po 1)Fakt, dysleksja (a raczej tu dysortografia) to "wstyd wielki", sorry.
Po 2) A byków merytorycznych „nie sadzę”, bo zdarzył się jeden i to dwa razy przeze mnie sprostowany.
Marszałek napisał(a): 
|
(…) Nie nasza tak naprawdę brożka. A, że robi to trochę dziwnie, powtarzam, nie nasza brożka (…).
|
Po 1) Myślę że chciałeś jednak napisać broszka, bo zapewne nie chodziło Ci o Pawła lub Piotra Brożka. Tobie więc z "broszką", a mnie z nie "denerwuj się" zdarzył się błąd. Mój większy , ale … robić błędy to ludzka rzecz.
Pozdr.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.01.2012 o godz. 01:54.
|
|