Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4654
Stary 20.01.2012, 00:46
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Prosze Cie, weź sprawdz przed wysłaniem nastepnego wpisu jak go napisałeś,bo trochę wstyd. Następnym razem będę blokował wpis z takim bykiem. Nie dość, że merytorycznie byki sadzisz to jeszcze w pisowni swoboda pełna. XXI wiek, era Internetu, można łatwo sprawdzić w słowniku jak się pisze dane słowo skoro masz z nim problem a nie takie jaja odwalać. Rozumiem,że swego rodzaju swoboda w pisowni tu panuje, ale jakieś granice to ma. Wstyd.
Po 1)Fakt, dysleksja (a raczej tu dysortografia) to "wstyd wielki", sorry.
Po 2) A byków merytorycznych „nie sadzę”, bo zdarzył się jeden i to dwa razy przeze mnie sprostowany.
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
(…) Nie nasza tak naprawdę brożka. A, że robi to trochę dziwnie, powtarzam, nie nasza brożka (…).
Po 1) Myślę że chciałeś jednak napisać broszka, bo zapewne nie chodziło Ci o Pawła lub Piotra Brożka. Tobie więc z "broszką", a mnie z nie "denerwuj się" zdarzył się błąd. Mój większy , ale … robić błędy to ludzka rzecz.


Pozdr.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.01.2012 o godz. 01:54.
Odpowiedz cytując