milosz napisał(a):

Prosze Cie, weź sprawdz przed wysłaniem nastepnego wpisu jak go napisałeś,bo trochę wstyd. Następnym razem będę blokował wpis z takim bykiem. Nie dość, że merytorycznie byki sadzisz to jeszcze w pisowni swoboda pełna. XXI wiek, era Internetu, można łatwo sprawdzić w słowniku jak się pisze dane słowo skoro masz z nim problem a nie takie jaja odwalać. Rozumiem,że swego rodzaju swoboda w pisowni tu panuje, ale jakieś granice to ma. Wstyd.