Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4652
Stary 20.01.2012, 00:07
milosz napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę, nie denerwój
Prosze Cie, weź sprawdz przed wysłaniem nastepnego wpisu jak go napisałeś,bo trochę wstyd. Następnym razem będę blokował wpis z takim bykiem. Nie dość, że merytorycznie byki sadzisz to jeszcze w pisowni swoboda pełna. XXI wiek, era Internetu, można łatwo sprawdzić w słowniku jak się pisze dane słowo skoro masz z nim problem a nie takie jaja odwalać. Rozumiem,że swego rodzaju swoboda w pisowni tu panuje, ale jakieś granice to ma. Wstyd.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując