pysio: "Ale jeśli już odwołując się do PKB na jednego mieszkańca to czemu w tej tabeli nie uwzględniłeś: Litwy, Bułgarii, Kosowa, Łotwy? Tam na pewno zarabia się mniej, a paliwo mają droższe niż my."
ech to "na pewno", uwielbiam takich gosci co na wlasnym przekonaniu buduja swoje wypowiedzi i wizje swiata

.