Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53936
Stary 19.01.2012, 23:44
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
defensywny pomocnik- uważam, że tutaj mamy w tej chwili największą możliwość sprowadzenia piłkarza (po pierwsze dość łatwo go wkomponować, po drugie potrzebny nam następca Sobola) -lliczę na super okazję jak z Jovanovicem!

Tu sie nie zgodzę.Ta pozycja jest wystarczająco obsadzona.Mamy defensywnych pomocników: Sobol ,Wilk, Diaz ,ew. Jovanovic i Brud
dla nas najważniejszą uważam sprawą jest przedłużenie na kolejne lata kontraktu ze Stanem (moim zdaniem się bardzo dobrze sprawdza i ma wizję wyprowadzenia Wisły na prostą)
Tu 100% racji. Mój czarny sen (mam nadzieję ,że sie nie spełni) to taki ,że Stan po zakonczeniu kontraktu skusi sie kontraktem i kasą na transfery pewnego Pana z Wawy ( i nie (L) tu tu mam na myśli), więc wierze w mądrość Bossa ,że nie wypuści Asa z ręki, bo możemy się znaleźć w czarnej d
Odpowiedz cytując