ziz99 napisał(a):

Po co nam Sandomierski
|
Dają to bierzemy. O ile informacje belgijskich mediów są prawdziwe. Wielkich kosztów ten transfer ze sobą nie niesie. Nie zdziwię się jeśli to Belgowie będą płacić całość pensji Sandomierskiemu. Dobry straszak na Naszych rezerwowych bramkarzy
