Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53935
Stary 19.01.2012, 23:09
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Po co nam Sandomierski
Dają to bierzemy. O ile informacje belgijskich mediów są prawdziwe. Wielkich kosztów ten transfer ze sobą nie niesie. Nie zdziwię się jeśli to Belgowie będą płacić całość pensji Sandomierskiemu. Dobry straszak na Naszych rezerwowych bramkarzy
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując