KA*M*IL napisał(a):

|
Mam pytanie, mianowicie ze strony głównej Wisły zniknęło poprzednie zdjęcie na głównej karcie. Pojawiło się nowe. Bez naszej ostoi- sobola. Nie wiem, czy coś jest na rzeczy? i czy zobaczymy go na wiosnę? jeśli kwestia była poruszana, proszę o odesłanie do odpowiedniego miejsca.
|
Akurat ludzie zajmujący się stroną internetową mają takie informacje...