Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53931
Stary 19.01.2012, 22:05
KA*M*IL napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, mianowicie ze strony głównej Wisły zniknęło poprzednie zdjęcie na głównej karcie. Pojawiło się nowe. Bez naszej ostoi- sobola. Nie wiem, czy coś jest na rzeczy? i czy zobaczymy go na wiosnę? jeśli kwestia była poruszana, proszę o odesłanie do odpowiedniego miejsca.
Twoje obawy są bezpodstawne, zauważ że na zdjęciu które jest obecnie na oficjalnej stronie widnieje dwóch zawodników którzy prawdopodobnie w czerwcu pożegnają się z Wisłą... wydaje mi się, że to czysty przypadek, nie rób problemu z niczego. Natomiast rzeczą która na pewno niepokoi jest to, że nie ma oficjalnej informacji o tym, czy Sobol przedłuży kontrakt czy nie, uważam że mimo tych 35 lat na karku to zawodnik który jeszcze sezon, półtora może dać drużynie kawał serducha.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując