KA*M*IL napisał(a):

|
Mam pytanie, mianowicie ze strony głównej Wisły zniknęło poprzednie zdjęcie na głównej karcie. Pojawiło się nowe. Bez naszej ostoi- sobola. Nie wiem, czy coś jest na rzeczy? i czy zobaczymy go na wiosnę? jeśli kwestia była poruszana, proszę o odesłanie do odpowiedniego miejsca.
|
Twoje obawy są bezpodstawne, zauważ że na zdjęciu które jest obecnie na oficjalnej stronie widnieje dwóch zawodników którzy prawdopodobnie w czerwcu pożegnają się z Wisłą... wydaje mi się, że to czysty przypadek, nie rób problemu z niczego. Natomiast rzeczą która na pewno niepokoi jest to, że nie ma oficjalnej informacji o tym, czy Sobol przedłuży kontrakt czy nie, uważam że mimo tych 35 lat na karku to zawodnik który jeszcze sezon, półtora może dać drużynie kawał serducha.