Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15304
Stary 19.01.2012, 21:55
Kocur napisał(a):Wyświetl post
kolejny robi z siebie idiotę - poczytaj najpierw bo za takie bzdury powinni bany dawać.
Koledzy już inaczej dyskutować nie umieją ,jak ktoś nie ma racji albo sie z kimś nie zgadzaja,to musza go nazwać :kretynem ,idiotą w wersji hard komuchem ,ale to sa "plony" zaistnienia Kaczyńskich w polityce "prawdziwy polacy" vs. reszta itp.

Co do uposażenia :Dożywotnie uposażenie prokuratorów Prokuratury Generalnej w stanie spoczynku wynosi około 14 tys. zł miesięcznie. Uzyskali je z końcem marca 2010 r., gdy rozdzielono resort sprawiedliwości i Prokuraturę Generalną, kiedy prokuratorzy nie chcący pozostać w nowej strukturze mogli z niej zrezygnować, odchodząc w stan spoczynku nawet mimo młodego wieku (Barski ma 43 lata, a Święczkowski - 41 - PAP).

Z 20 tyś przesadziłem ,ale gdzieś taką informację podawali , jeśli jest 14 tyś to jeżeli się płaci 40 latkom tyle to i tak to zmierza w jedynym możliwym kierunku