Wyświetl pojedynczy post
KA*M*IL
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PRĄDNIK BIAŁY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53930
Stary 19.01.2012, 21:44
Mam pytanie, mianowicie ze strony głównej Wisły zniknęło poprzednie zdjęcie na głównej karcie. Pojawiło się nowe. Bez naszej ostoi- sobola. Nie wiem, czy coś jest na rzeczy? i czy zobaczymy go na wiosnę? jeśli kwestia była poruszana, proszę o odesłanie do odpowiedniego miejsca.
Odpowiedz cytując