Szpen napisał(a):

|
czyli chcesz wrócić do gospodarki ręcznie sterowanej? a może chcesz zdjąć kilka procent podatku? tylko wtedy będziesz narzekał, że dróg nie budują i kraj się nie rozwija ...
|
Jakich dróg ? Kasa idzie na przywileje emerytalne , miedzy innymi dla: emerytów co przepracowali 15 lat albo prokuratorów co poszli w "stan spoczynku" i pobieraja 20 tyś zł . Ten kraj sie zapewne przez to rozleci za jakiś czas ale i tak kto sie ma uchować to sie uchowa ,a duża reszta pojdzie na dno