Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15301
Stary 19.01.2012, 21:20
Większość autostrad w europie jest zbudowanych przez państwa a nie firmy prywatne - dlatego jeździ się za free albo płaci za winietki np. 40 franków w Szwajcarii czy koło 60 euro na Słowacji, a jeszcze taniej na Węgrzech.


Coś Ci dzisiaj nie idzie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE