Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15300
Stary 19.01.2012, 21:11
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A co to jest Orlen ? Jakaś prywatna firma czy spółka Skarbu Państwa ?, której prezes mianowany jest przez podwładnego Tuska. Jak zadecyduje, ze Orlen ma obniżyć to biegiem obnizy. Jak widać skoro nie obniża to Tusk postanowił dalej zdzierać skórę z Polaków dokładajac jeszcze sporą akcyzę do ceny.
czyli chcesz wrócić do gospodarki ręcznie sterowanej? a może chcesz zdjąć kilka procent podatku? tylko wtedy będziesz narzekał, że dróg nie budują i kraj się nie rozwija ...