Gwiaździsty napisał(a):

|
A co to jest Orlen ? Jakaś prywatna firma czy spółka Skarbu Państwa ?, której prezes mianowany jest przez podwładnego Tuska. Jak zadecyduje, ze Orlen ma obniżyć to biegiem obnizy. Jak widać skoro nie obniża to Tusk postanowił dalej zdzierać skórę z Polaków dokładajac jeszcze sporą akcyzę do ceny.
|
czyli chcesz wrócić do gospodarki ręcznie sterowanej? a może chcesz zdjąć kilka procent podatku? tylko wtedy będziesz narzekał, że dróg nie budują i kraj się nie rozwija ...