milosz napisał(a):

|
fanfan, nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie. Toż piszę wyraźnie prostując drobny błąd:
|
Po pierwsze cwaniaczku nie interesuj się cudzą żyłką .
Po drugie o jakim Ty drobnym błędzie mówisz? To nie był ani drobny ani nawet błąd ! Napisałeś że tam trwa sezon z czystej
niewiedzy a nie przez jakiś błąd i następnym razem jak coś piszesz upewnij się że masz rację a nie piszesz głupoty mijające się z faktami by tylko poprzeć swoje zdanie...