|
Nie no przeciez to jest oczywiste! Piloci z mechanikiem widzac co sie swieci zaczeli w odruchu paniki spierdalac na tyl samolotu! Ewentualnie druga mozliwosc, Blasik z Bukiem organizujac libacje w kokpicie grzecznie ich wyprosil uznajac ze samolot sam wyladuje na autopilocie.
|