Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 19.01.2012, 20:12
Nie no przeciez to jest oczywiste! Piloci z mechanikiem widzac co sie swieci zaczeli w odruchu paniki spierdalac na tyl samolotu! Ewentualnie druga mozliwosc, Blasik z Bukiem organizujac libacje w kokpicie grzecznie ich wyprosil uznajac ze samolot sam wyladuje na autopilocie.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując