Milosz,
1. Slowo klucz w Twojej tezie „mogą”, dodatkowo wziąłeś pod uwage wpływ opierania składu na rocznym zaciągu?(zgranie), dalej skoro ten zaciag jest z roku na rok wiekszy, jak wyglada nasz „majatek trwaly-pilkarze zakontraktowani gdzie istnieje mozliwosc sprzedazy” (i jego wartość) – maleje czy rosnie?, dodatkowo czy luka jak powstaje co pol roku - wypożyczenia, koncza się i zaczynaja nie powoduje ze mamy te same pieniadze na zastapienie coraz większej liczby graczy? Jakosc w gore czy w dol?
2. „
Na dziś konkurencja płaci więcej bo to my jesteśmy MP” -
? ze niby nas Gonia? Konkurencja nie placi wiecej od dzis(tego sezonu).
Piszesz: Stan jednocześnie sygnalizuje że będziemy się musieli przyzwyczaić i do tego że w Wiśle będzie sie płaciło więcej, warto czytać całe wypowiedzi a nie wyjmować fragmenty które nam odpowiadają.
("Lech, Legia i Polonia płacą piłkarzom więcej niż my i musimy próbować im dorównać - przyznał Stan Valckx. Stan Valckx w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że polska liga musi przyzwyczaić się do wydawania większych kwot na transfery piłkarzy. Nie chciał jednak zdradzić, czy Biała Gwiazda zdoła wykupić Dawida Bitona."
Musi to na Rusi a w Wisle to jak Bogusław chce, Stan naprawde może rozne twierdzenia stawiac i to jak najbardziej trafne ale nie ma jakiegokolwiek wpływu decyzje w klubie.
Wiec c z tego co piszesz? Valckx jest a za chwile może go nie być Pan Cupail natomiast zostanie.
Popatrz z perspektywy czasu jak niektórzy byli daleko za murzynami jeśli chodzi o warunki finansowe a gdzie sa teraz – Slask, Lech – nie daje to do myslenia, ze jak tyle nadrobili to będą to dalej robic.
3. Marnowanie talentow w Legi – nie te czasy grupy młodzieżowe już maja psychologow i dzieciaki sa prowadzone krok po kroku. Czy będą mieć talenty na miare milionow euro – nie wiem ale swój sklad wypelnia sobie niezłymi pilkarzami jak na nasze warunki na pewno. W U21 mega talentow nie ale sa gracze którzy mogą się plasowac w wyzszych stanach naszej ligi, czyli tacy, których cena w TM-E na starcie = 1 mln. EUR(chore ale tak jest) – mimo wszystko oplaca się.
4. Slask – nie zachwycajmy się? Dla mnie to ewenement naprawde nie widzisz co oni zrobili od 3-4 sezonow, to jest skok nie awans. Nie tak dawno tulali się po niższych ligach a teraz? Do sukcesow (ogółem) WIsly im daleko ale prędkość nadrabiania – imponujaca. N. u nich nikt nie dostal .......ca bo odpadli z LE.
Lepiej prostowac rzeczywistosc, czy uderzyc się w piersi powiedzie tu i tu dajemy dupy i cos zmienic?