AS82 napisał(a):

Geniuszu,chodzi mi o to ,że skoro Orlen i Lotos,są monopolistami na polskim rynku i podlegają Skarbowi Państwa ,to mogły by zmniejszyć zysk na marżach dla siebie i nie zachowywać się tak by jedynie maksymalizować zyski.
|
64 groszy marży ma Orlen. Niech opuści połowe, paliwo spadnie o te 30 groszy na litrze. To dużo? I to tylko na Orlenie i Lotosie, bo jakbyś nie wiedział, duża część paliwa na stacjach Statoil,Lukoil itd pochodzi z Orlenu, tyle że automat jest sygnowany inną marką. Myślisz, że oni opuszczą również 30 groszy, mając i tak już mniejszą marże, bo sprzedają nie swoje paliwo?
Kocur napisał(a):

ić się przewietrz
|
ulalala, chyba pójdę. Tobie też radzę.
orzeu napisał(a):

Wdech, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, wydech 
Ktos tu porownywal? Zwyczajnie pokazal mu ze sie myli. No chyba ze wiesz lepiej to przepraszam.
Zanim sie napniesz przypominam o policzeniu do 10
|
Czy porównaniem nie nazwiemy wytłuszczenie tekstów o spadku o x% sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego? To co to jest porównanie?
2010 to wysoka baza, wiadome nie od dziś, że sprzedaż w 2011 będzie mniejsza niż w poprzednim. To wszystko przez wysoką bazę. Mam to powtórzyć?