|
Ja osobiście lubię zawodników twardych. bardzo lubię Gatusso który wirtuozem nie jest ale zapierd... jak na amfie. Jak dostanie w ryj to przyjmie i odda 10 min później. To jest typ killera. Pepe to taka ciota, która przewraca się od powiewu wiatru ( nie myślę tu nawet o wczorajszej inscenizacji) a przy okazji często chamsko fauluje. Nie doktoryzowałem się nad nim ale pewnie szczypie i pluje.
Hańbi koszulkę którą nosi. Cóż, nie jest to tylko jego zasługa. Ktoś mu na to pozwala i pewnie na treningach do tego go motywuje. Komuś ten styl pasuje bo co w innym razie robiłby w tym klubie? Real stać żeby sobie kupić 5 zastępców a jednak go trzymają.
|