Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4648
Stary 19.01.2012, 18:21
fanfan, nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie. Toż piszę wyraźnie prostując drobny błąd:
milosz napisał(a):Wyświetl post
Niemcy są bliżej przed startem sezonu /a nie w jego trakcie jak błędnie napisałem/ ściślej 05/02/2012 grają z E.F.
A wcześniej napisałem:
milosz napisał(a):Wyświetl post
Poza tym Wisła dopiero zaczęła przygotowania, więc nie jest na ty samym etapie co drużyna do której ją porównujesz.
I dokładnie w tym rzecz, My jesteśmy na innym, wcześniejszym (toż to nasz pierwszy sparing) etapie przygotowań niż Niemcy i tyle w temacie.

________
Swoją drogą pierwszy sparing i już emocje, oj będzie ciekawy sezon .
Ostatnio edytowane przez milosz : 19.01.2012 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując