fanfan, nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie. Toż piszę wyraźnie prostując drobny błąd:
milosz napisał(a):

|
Niemcy są bliżej przed startem sezonu /a nie w jego trakcie jak błędnie napisałem/ ściślej 05/02/2012 grają z E.F.
|
A wcześniej napisałem:
milosz napisał(a):

|
Poza tym Wisła dopiero zaczęła przygotowania, więc nie jest na ty samym etapie co drużyna do której ją porównujesz.
|
I dokładnie w tym rzecz, My jesteśmy na innym, wcześniejszym (toż to nasz pierwszy sparing) etapie przygotowań niż Niemcy i tyle w temacie.
________
Swoją drogą pierwszy sparing i już emocje, oj będzie ciekawy sezon

.