|
Trzeba wreszcie odpowiedzieć sobie na pytanie, kogo chcemy oglądać na boisku: zawodników pokroju Christiano Ronaldo, Messiego, Inesty i Benzemy, czy pokroju Pepe.
Było już wielu zabijaków na boisku, ale Pepe przebija wszystkich. nawet Materazzi to był przy nim łagodny jak baranek. A Gattuso jest niemal gentlemanem. Ten facet ma ewidentne problemy z psychiką. Jego skandaliczne zachowanie we wczorajszym meczu to nie był incydent, to chroniczny recydywista.
Moim zdaniem są podstawy, by nałożyć na niego nawet karę półrocznej dyskwalifikacji. "pepizm" trzeba tępić w futbolu z największą surowością.
No, chyba że wszyscy czekają aż ten wariat urwie Messiemu nogę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|