Wczorajszy mecz to pokaz kolejnych symulek z obu stron. Dobrze, że Grzywacz komentował mecz to chociaż ktoś wytykał to okropne zachowanie piłkarzy obydwu drużyn.
Mecz w praktyce taki jak zwykle, dominacja Barcelony, Real coś tam próbował ale niewiele potrafił.
A Pepe to totalny idiota i do tego coraz słabszy piłkarz. Coś za duża ta portugalska kolonia w Realu. Za takie zachowanie powinni go na rok zdyskwalifikować.
W weekend czekają nas prawdziwe hity w najlepszej lidze świata
