Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 19.01.2012, 17:47
Wczorajszy mecz to pokaz kolejnych symulek z obu stron. Dobrze, że Grzywacz komentował mecz to chociaż ktoś wytykał to okropne zachowanie piłkarzy obydwu drużyn.
Mecz w praktyce taki jak zwykle, dominacja Barcelony, Real coś tam próbował ale niewiele potrafił.

A Pepe to totalny idiota i do tego coraz słabszy piłkarz. Coś za duża ta portugalska kolonia w Realu. Za takie zachowanie powinni go na rok zdyskwalifikować.

W weekend czekają nas prawdziwe hity w najlepszej lidze świata
Odpowiedz cytując