Szpen napisał(a):

wszystcy trzej, razem z Keczupem nadajecie się do rozrzucania gnoju, a nie wypiowiedzi na tematy o których nie macie pojęcia.
Keczup - szkoda słów
Pozostali - takie porównanie liczb okraszając go komentarzem lol czy rotfl pokazuje jaki poziom prezentujecie. Dlaczego?
Jak można porównywać okres 2010 i 2011 do siebie, gdy w końcówka roku 2010 była pod tym względem rekordowa ze względu na zmiany VAT, aut z kratką itd?
Poczytajcie uważniej, tego na GP i niezależnej nie znajdziecie ... dopiero pozniej sie wypowiadajcie.
|
Wdech, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, wydech

Ktos tu porownywal? Zwyczajnie pokazal mu ze sie myli. No chyba ze wiesz lepiej to przepraszam.
Zanim sie napniesz przypominam o policzeniu do 10
