Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15293
Stary 19.01.2012, 17:39
Szpen napisał(a):Wyświetl post
wszystcy trzej, razem z Keczupem nadajecie się do rozrzucania gnoju, a nie wypiowiedzi na tematy o których nie macie pojęcia.

Keczup - szkoda słów

Pozostali - takie porównanie liczb okraszając go komentarzem lol czy rotfl pokazuje jaki poziom prezentujecie. Dlaczego?

Jak można porównywać okres 2010 i 2011 do siebie, gdy w końcówka roku 2010 była pod tym względem rekordowa ze względu na zmiany VAT, aut z kratką itd?

Poczytajcie uważniej, tego na GP i niezależnej nie znajdziecie ... dopiero pozniej sie wypowiadajcie.
Wdech, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, wydech
Ktos tu porownywal? Zwyczajnie pokazal mu ze sie myli. No chyba ze wiesz lepiej to przepraszam.
Zanim sie napniesz przypominam o policzeniu do 10
WISŁA PANY !!