Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4644
Stary 19.01.2012, 16:55
milosz napisał(a):Wyświetl post
Tak masz rację (Niemcy są bliżej przed startem sezonu /a nie w jego trakcie jak błędnie napisałem/ ściślej 05/02/2012 grają z E.F.), pewnie że jest różnica i wystarczy widzieć rzeczywistość realistycznie, ale Kol. fanfan widzi wszystko nie w szarych, a wyłącznie w czarnych barwach, cóż niektórzy tak mają. Warto też zwrócić uwagę w jak eksperymentalym składzie graliśmy, cóż rozruch piłkarzy za nami, tzw. jednostka treningowa wykonana i czekamy na spokojne krystalizowanie się tak składu jak i formy drużyny.
Trzymajcie mnie... Skoro twierdzisz ,że ja widzę wszystko w wyłącznie czarnych barwach to napisz na jakiej podstawie tak uważasz ? Podaj mi jakiś sensowny argument podpierający tą tezę .
Jeśli tak twierdzisz na podstawie tego ,że ja napisałem że w 2 Bundeslidze też mają przerwę w rozgrywkach to musisz mieć nieźle nawalone w głowie. Akurat nie mogłem patrzeć bezczynnie jak próbujesz wciskać kit ludziom że niby nasz ostatni przeciwnik jest w trakcie sezonu aby poprzeć swoje zdanie !
Ostatnio edytowane przez fanfan : 19.01.2012 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując