Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kolunioTSWBKS
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
53922
19.01.2012, 16:24
ale miejmy nadzieje ze na wiosne wyjdziemy na prostą i pokazemy na co nas stac...!!!
Kaziuu!!
kolunioTSWBKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolunioTSWBKS
Znajdź inne posty napisane przez kolunioTSWBKS