Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15288
Stary 19.01.2012, 14:49
Keczup napisał(a):Wyświetl post
rynek polski jest bardzo charaktesrystyczny bo im droższa benzyzna tym wiecej nowych samochodów się sprzedaje

ciekawe kiedy powstanie jakies opracowanie naukowe na ten temat

nie potrzeba naukowców:


Cytat:
W Polsce zarejestrowano łącznie 277.430 nowych samochodów osobowych w 2011 roku, co oznacza spadek o 12,2%, podało Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów.
W samym grudniu 2011 roku zarejestrowano 27.327 aut, co oznacza spadek o 34,5% r/r.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE