|
semper fi
Offline
|
|
Keczup napisał(a): 
rynek polski jest bardzo charaktesrystyczny bo im droższa benzyzna tym wiecej nowych samochodów się sprzedaje
ciekawe kiedy powstanie jakies opracowanie naukowe na ten temat
|
nie potrzeba naukowców:
Cytat:
W Polsce zarejestrowano łącznie 277.430 nowych samochodów osobowych w 2011 roku, co oznacza spadek o 12,2%, podało Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów.
W samym grudniu 2011 roku zarejestrowano 27.327 aut, co oznacza spadek o 34,5% r/r.
|

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|