Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Keczup
Member
Od: 01.2012
Offline
#
15282
19.01.2012, 14:10
rynek polski jest bardzo charaktesrystyczny bo im droższa benzyzna tym wiecej nowych samochodów się sprzedaje
ciekawe kiedy powstanie jakies opracowanie naukowe na ten temat
Keczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Keczup
Znajdź inne posty napisane przez Keczup