Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53915
Stary 19.01.2012, 13:54
a ja powiem wam, że mamy po prostu piłkarzy na teraz i rzeczywiście nie chciałbym żeby Stan robił pochopne ruchy, piłkarzy nie jest łatwo przekonać do gry w Wiśle to po drugie...

uważam, że Wisła ma dość silną kadrę, mamy zabezpieczoną każdą pozycję po 2 pilkarzy, Stan z tego napewno się bardzo dobrze wywiązuje, pozostaje wciąż sprawa Bitona (myślę, że przy zdolnościach Stana uda się go kupić, pytanie zapewne jest jedno czy chcemy zaryzykować i wykupić za gotówkę bez żadnych klauzuli i wtedy zarobić za niego kasę, albo pogra u nas do końca kariery co też nie byłoby złą opcją... jest młody i napewno 1,6 miliona trzeba rozpatrzyć w kontekście kilku lat w Wiśle (ile kasy tracimy na szukanie bramkostrzelnych napastników?), drugą opcją jest pewnie rozłożenie ryzyka na belgów- zbicie ceny i % od sprzedaży ale czy nam się to naprawdę opłaca?

kolejny powód przemawiający za tym żeby uważać z transferami to fakt że mamy kilku ciekawych piłkarzy na rozdrożu (mogą nadal piąć się w górę) Chavez, Bunoza, Czekaj, - na stoperze uważam, że jest 1 miejsce dla doświadczonego obrońcy, ale zajmuje je Jaliens- najpierw trzeba się go pozbyć...

lewy obrońca- tutaj oczywiście mamy wolne miejsce, ale musi być to piłkarz lepszy od tych co mamy! wcale nie jest w naszych warunkach łatwo takiego znaleźć za rosądne pieniądze, a należy pamiętać, że ci których mamy też potrafią zagrać dobre mecze a w rezerwie jest Nunez

defensywny pomocnik- uważam, że tutaj mamy w tej chwili największą możliwość sprowadzenia piłkarza (po pierwsze dość łatwo go wkomponować, po drugie potrzebny nam następca Sobola) -lliczę na super okazję jak z Jovanovicem!

skrzydłowy- Małecki to pewniak, moim zdaniem na drugim skrzydle wyląduje Melikson a w środku pogra Garguła... jest jeszcze Iliev na 60 minut napewno na ten i następny sezon będzie się sprawdzał, no i jest Kirm, jakby nie mówić reprezentant swojego kraju, gra słabo, sprzedać go nie sprzedamy, oczywiście dla jakiegoś uniwersalnego piłkarza znalazłoby się 1 miejsce (ale trzeba uważać kim się je zapełni i dobrze wybrać! ), za mniej niż 1milion Euro Kirma sprzedawać to mimo wszystko ryzyko (jakiś poziom marny zapewnia)


uważam, że Stan wypracował sobie komfort "szukania okazji" jak z Jovanovicem przynajmniej w tym okienku... dlatego mam nadzieję, że taka okazja się po prostu trafi, dla nas najważniejszą uważam sprawą jest przedłużenie na kolejne lata kontraktu ze Stanem (moim zdaniem się bardzo dobrze sprawdza i ma wizję wyprowadzenia Wisły na prostą)
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 19.01.2012 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując