Chińczykiem też jaraliście sie na potęgę.
Zyczę Legii by podpisała Dajsuke, by dostał kontrakt Ljuboi, a kariere zrobił jak Descarga.
Sartre napisał(a):

Bo Matsuim jaramy się na potęgę...?
|
Wy czyli Legioniści. Tak, jaracie się. Chociaż nie, Jaraliscie sie to wygraną z Arsenalem i Legią na którą czekaliście

Oczywiście, nie podniecacie się ,te emocje na Waszym forum to po prostu dezaprobata. macie takie chłodne głowy ze nie podniecacie się, nie ogladacie filmikow na youtube ani nic, trzeźwo czekacie na ocene trenera.
Zapomnialem ze wy w każdym aspekcie jesteście najlepsi.