Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3968
Stary 19.01.2012, 13:03
Chińczykiem też jaraliście sie na potęgę.

Zyczę Legii by podpisała Dajsuke, by dostał kontrakt Ljuboi, a kariere zrobił jak Descarga.

Sartre napisał(a):Wyświetl post
Bo Matsuim jaramy się na potęgę...?
Wy czyli Legioniści. Tak, jaracie się. Chociaż nie, Jaraliscie sie to wygraną z Arsenalem i Legią na którą czekaliście
Oczywiście, nie podniecacie się ,te emocje na Waszym forum to po prostu dezaprobata. macie takie chłodne głowy ze nie podniecacie się, nie ogladacie filmikow na youtube ani nic, trzeźwo czekacie na ocene trenera.
Zapomnialem ze wy w każdym aspekcie jesteście najlepsi.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 19.01.2012 o godz. 14:36.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując