To tez jest elegancki dwojmysleniowy kabaret. Ponadnarodowa, prointegracyjna i wystepujaca przeciwko jakimkolwiek tradycjom narodowym(polskim) popiera autonomie "narodu slaskiego". Jak ich nie kochac?
Prosze tez o nie wdawanie sie w polemike z asami, mam ich na liscie ignorowanych i czasem niestety wpadnie mi w oko jakas jego madrosc gdy ktos zacytuje.