Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4641
Stary 19.01.2012, 12:35
blanco napisał(a):Wyświetl post
Mój post oczywiście jajcarski , jestem w sumie mile zaskoczony ,że nie ma burzy w tym temacie , bo rok temu o tej porze była istna masakra po porażkach w Copa del Sol .
Ludzie powoli się przyzwyczajają.
Odpowiedz cytując