TymonPRO napisał(a):

|
Świetna wiadomość Glasgow Rangers to dobry klub dla Pawła,ta liga powinna być bardziej pod niego niż turecka Super Liga
|
co do ligi - zgodze się , jesli chodzi o klub Rengers - zdecydowanie nie.
może jestem uprzedzony do Rengersów - a raczej na pewno, ale jestem przekonany ze Paweł, ani zaden inny Polak w tym klubie sie nie odnajdzie ... znam wielu rengersów, i proszę mi wierzyć że wsród fanów i kilku zawodników - będzie znienawidzony .