Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6864
Stary 19.01.2012, 11:02
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Świetna wiadomość Glasgow Rangers to dobry klub dla Pawła,ta liga powinna być bardziej pod niego niż turecka Super Liga
co do ligi - zgodze się , jesli chodzi o klub Rengers - zdecydowanie nie.
może jestem uprzedzony do Rengersów - a raczej na pewno, ale jestem przekonany ze Paweł, ani zaden inny Polak w tym klubie sie nie odnajdzie ... znam wielu rengersów, i proszę mi wierzyć że wsród fanów i kilku zawodników - będzie znienawidzony .
Odpowiedz cytując