Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3967
Stary 19.01.2012, 10:52
Cytat:
Pozostaje wiec odkopac Ljungberga

Peguy podobno sadzi sie o spora kase z klubem... wiec jeszcze ciekawiej jest.
Taa... i zainteresowana nim jest podobno połowa klubów z dolnej części tabeli Ligue 1. Wybierze Ekstraklasę, jak naród Korwina-Mikke na prezydenta

Dobrze będzie jak Matsui zatrudnią, to i tak już jest konkretne nazwisko i solidna przeszłość - ale i tu jakieś zainteresowanie ze strony ZEA jest, więc jak tylko machną mu petrodolarami przed oczami, to nawet ten nie grający od roku, a nie grający na poziomie od dwóch lat Japończyk polskie boiska obejrzy tylko o tyle, o ile mu Ljuboja albo Żewłak pokażą swoje zdjęcia na e-klasowych boiskach.
Legionista
Odpowiedz cytując