|
A czy oby nazwisko Lameya nie przewinęło się w mediach o wiele wcześniej niż wyżej przez ciebie wymienionych ?
Zdobył najwięcej bramek jako denfensor, jakże ważnych dla nas bramek. Nie uważam zeby zarówno on jak i SV zasłużyli na daleko idącą krytykę.
|