Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53905
Stary 19.01.2012, 08:47
Markus napisał(a):Wyświetl post
Valckx nie obiecywał zimą żadnych transferów, ani nie zapewniał, że będzie choć jedno wzmocnienie. Co niestety najsilniej świadczy o intencjach klubu i Cupiała, wraz z kuriozalnym zatrudnieniem wcześniej Moskala, który na wzmocnienia nie czeka.
Na oficjalnej nie ma natomiast info było na WP:

Cytat:
Holender dodaje też, że zimą klub z Krakowa nie będzie szalał na rynku transferowym. - Wielu zakupów nie będzie. Jeden, może dwa.
http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Re...wiadomosc.html

Edit:
Informacja wyciekła podczas konferencji prasowej Basałaja i Stana po zwolnieniu RM, info z listopada 2011.

Edit2
@ Dariook - zmienić 'na minus' pewnie niewiele.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 19.01.2012 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując