Markus napisał(a):

|
Valckx nie obiecywał zimą żadnych transferów, ani nie zapewniał, że będzie choć jedno wzmocnienie. Co niestety najsilniej świadczy o intencjach klubu i Cupiała, wraz z kuriozalnym zatrudnieniem wcześniej Moskala, który na wzmocnienia nie czeka.
|
Na oficjalnej nie ma natomiast info było na WP:
Cytat:
|
Holender dodaje też, że zimą klub z Krakowa nie będzie szalał na rynku transferowym. - Wielu zakupów nie będzie. Jeden, może dwa.
|
http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Re...wiadomosc.html
Edit:
Informacja wyciekła podczas konferencji prasowej Basałaja i Stana po zwolnieniu RM, info z listopada 2011.
Edit2
@ Dariook - zmienić 'na minus' pewnie niewiele.