Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4637
Stary 19.01.2012, 01:56
tofik napisał(a):Wyświetl post
Te wszystkie okresy przygotowawcze to jedna wielka podpucha. Na dobrą sprawe nie widzę za dużego powiązania między nimi a dobrą grą drużyny. Zazwyczaj grają tę samą padlinę co wcześniej, albo jest jeszcze gorzej. Kwestia losowa co akurat się wydarzy. Przynajmniej w kontekście Wisły tak to wyglądało do tej pory.

Cóż, czekam na efekty pracy Kazimierza. Zobaczymy co Moskal wykombinuje, czy będzie w stanie wymóc na nich cokolwiek.
Liczę, że poprawie ulegnie chociaż jeden z tych aspektów gry zespołowej:
-gra bez piłki w ataku
-współpraca formacji, trzymanie dobrych odległości, szybkie formowanie "szyku" bojowego
-pressing
-zaangażowanie w odbiór piłki większej ilości zawodników, nie tylko obrońców
Nie wiem, łudzić się czy bez szans ?
Nie bierzesz pod uwagę wersji, że nasi piłkarze byli dobrze przygotowani do sezonu i że w tym składzie mogą grać jeszcze dużo gorzej, jeśli przygotowania zostaną rzeczywiście położone. Przemyśl to i módl się, żeby to co napisałem rozminęło się z rzeczywistością.
Odpowiedz cytując