Bobek90 napisał(a):

|
Mi chodzi nie tyle o puchary co... o lige. Nie zakwalifikowanie sie to bedzie dramat, a patrzac na sytuacje w tabeli (moj wczesniejszy post) nie mozna powiedziec ze przy tym skladzie zakwalifikowanie sie do pucharow to jest co pewnego.
|
Nie przejmuj się, będziemy rządzić. Przecież mamy świetny skład i w dodatku pozbyliśmy się tego nieudacznika Roberta Maaskanta, który dyskryminował utalentowanych piłkarzy, nie nauczył ich niczego, a wręcz oduczył i w dodatku miał jakieś ciemne interesy z Valcxem, Jaliensem i Lameyem. W przerwie zimowej musimy się jeszcze tylko pozbyć naszego dyrektora sportowego, mimo wszystko powalczyć o braci Mak, a także w każdym meczu wystawiać Bruda i MP murowane.
