Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 19.01.2012, 01:12
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Real zagrał bardzo słabą druga połowę i zasłużenie przegrał. To co się momentami działo to farsa. W obu drużynach mnóstwo symulacji i teatru. Jak tak ma wyglądać nowoczesna piłka nożna to ja ją .......e. Razem z tymi całymi Barcelonami i Realami.
Nie pierwszy raz druga połowa jest słabsza w jego wykonaniu. Mecz jak mecz, Barcelona grała swoje i ugrała to co miała ugrać. Real świetnie zaczyna a im dalej w las tym mniej pomysłów ma na zatrzymanie Barcelony która z czasem zaczyna przeważać. Fatalny teatr, fatalne współzawodnictwo a sam mecz generalnie nudny. Czy real zasłużenie przegrał? Nie sadzę - jego wygrana byłaby równie nudna jak Barcelony. Zgadzam się jednak iż był to antyfootbal - nudny mecz w szybkim tempie. Póki co na Barce Mou nie znalazł sposobu.
Odpowiedz cytując