Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
53895
18.01.2012, 23:57
Ty faktycznie, przeciesz my z nimi dwa razy grali. Moja pomylka. Co i tak niezmienia moich... obaw odnosnie ligi.
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90