wiecie co, powiem Wam, że czytam kilka poprzednich komentów i się zastanawiam, gdzie ja jestem

A tak już poważnie mówiąc, to też mam niezłą podniete, bo w sobote ide karnet wznowić i uwaga - mam zamiar zapłacić kartą. Już się nie mogę doczekać

A rzeczywiście jak ruszy sprzedaż internetowa to normalnie chyba to na kamerę nakręce.