Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4634
Stary 18.01.2012, 23:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Polać mu!
Powinni być albo na tyle słabi, żebyśmy ich pojechali, albo na tyle mocni, ze cokolwiek poza sromotną porażką zostanie uznane za sukces
Waśnie właśnie. Ale najlepiej tak jak Legia grać z juniorami Milanu, Realu itd. Później jeszcze tylko zadbać o przekaz medialny. I na pierwszy mecz stadion pełny .

blanco napisał(a):Wyświetl post
Należy jak najszybciej pozbyć się Kazia Moskala .
To co dziś się stało to skandal , którego MY , kibice Wisły Kraków nie możemy puścić płazem.
Jeśli nie dojdzie do zmian , skompromitujemy się ze Standardem . Przewiduję 0:4 w pierwszym meczu.
Ty tak na poważnie ? Ja przewiduję 0:4 w drugim.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.01.2012 o godz. 23:09.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując