wolfy napisał(a):

Polać mu!
Powinni być albo na tyle słabi, żebyśmy ich pojechali, albo na tyle mocni, ze cokolwiek poza sromotną porażką zostanie uznane za sukces
|
Waśnie właśnie. Ale najlepiej tak jak Legia grać z juniorami Milanu, Realu itd. Później jeszcze tylko zadbać o przekaz medialny. I na pierwszy mecz stadion pełny

.
blanco napisał(a):

Należy jak najszybciej pozbyć się Kazia Moskala .
To co dziś się stało to skandal , którego MY , kibice Wisły Kraków nie możemy puścić płazem.
Jeśli nie dojdzie do zmian , skompromitujemy się ze Standardem . Przewiduję 0:4 w pierwszym meczu.
|
Ty tak na poważnie ? Ja przewiduję 0:4 w drugim.
