Markus napisał(a):

|
Brak wzmocnień przed meczami ze Standardem będzie oznaczać brak woli walki Wisły o jeszcze lepszy wynik w pucharach i jak pokazała jesień, ogromne problemy później w lidze.
|
Aż strach myśleć co to będzie jak Wisła przegra ze SL i nie zdobędzie MP, w tym klubie się nigdy nic na dobre nie zmieni...