Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53892
Stary 18.01.2012, 22:57
Markus napisał(a):Wyświetl post
Brak wzmocnień przed meczami ze Standardem będzie oznaczać brak woli walki Wisły o jeszcze lepszy wynik w pucharach i jak pokazała jesień, ogromne problemy później w lidze.
Aż strach myśleć co to będzie jak Wisła przegra ze SL i nie zdobędzie MP, w tym klubie się nigdy nic na dobre nie zmieni...
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując